fbpx

Zabiegi
Modelujące Sylwetkę


zabiegi: ujędrniające, odchudzające, niwelujące cellulit

Efektywne zabiegi

Zapraszamy na zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrniania biustu i ciała. Zabiegi dają widoczne i odczuwalne efekty. Zastosowane metody zastępują inwazyjne operacje chirurgiczne.

W naszym gabinecie nie tylko zrelaksujesz się, ale pozbędziesz się również brzuszka. Dzięki właściwie dobranym parametrom Endermologii, zabiegi są skuteczne i przyiemne.

1b1a

Dobra sylwetka

W dzisiejszych czasach dla urody kobiety problemem jest nadmiar ciała. Każda kobieta pragnie kształtnej sylwetki, pełnych, jędrnych piersi i pośladków. Razem z naszą pomocą możesz zdobędyć jak i odzyskasz zgrabną sylwetkę.

ULTRATONIC SILHOUETTES

Jest wysokiej jakości zaawansowanym aparatem, który tworzy system łączący różne metody zabiegów, których efektem pracy są kształtne piersi, pośladki i ciało.

METODA ENDERMOLOGII, LIPODEROMOLOGII

Profesjonalny zabieg, oparty jest na wykorzystaniu działania silnej próżni. Jest to sprawdzona efektywna, pozbawiona ryzyka metoda terapii cellulitu i kształtowania ciała, oddziałuje na skórę i tkankę podskórną poprzez jej zasysanie i masaż. Zabieg prowadzi w naturalny sposób do kształtowania ciała, a różnica od poprzedniego wyglądu jest wyraźnie widoczna.

Przykłady zabiegów

Zabiegi oddziaływają na skórę, mięśnie i układ limfatyczny gwarantuje doskonałe efekty.

Antycellulitowe
Wygładzenie skóry, rozbicie tkanki tłuszczowej, odtoksycznienie.
Modelowanie
Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie: stymulacja rozbicia tkanki tłuszczowej, działanie drenażowe.
Powiększanie
Zwiększenie objętości biustu/pośladków, modelowanie.
Lifting biustu lub pośladków
Sprawia pozytywne oddziaływanie na tkanki i mięśnie, poprawa kształtu.
Ujędrnianie
Zabiegi ujędrniające ciało, ramiona.
Drenaż limfatyczny
Niwelowanie opuchlizny, stymulacja wydalania toksyn i nadmiaru płynów.
1b1a

ENDERMOLOGIA

Jest to sprawdzona efektywna, pozbawiona ryzyka metoda terapii cellulitu i kształtowania ciała, oddziałuje na skórę i tkankę podskórną poprzez jej zasysanie i masaż.

Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnej głowicy posiadającej ruchome rolki, która zasysając fałd skórny powoduje rozbicie nagromadzonego tłuszczu, cellulitu, usuwane są złogi i toksyny, a procesy metaboliczne dostarczają tlen i większą ilość składników odżywczych.

Tkanka eliminowana w wyniku zabiegu znajduje się na głębokości 2mm, dlatego właśnie stosowanie tej techniki zastępuje inwazyjne operacje chirurgiczne.

Remodeluje sylwetkę i zmniejsza objętość ciała, a w połączeniu ze zdrowym odżywianiem powoduje rewelacyjne rezultaty w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

To skuteczne rozwiązanie problemu cellulitu we wszystkich jego stadiach, oraz miejscowych złogów tłuszczu, które trudno usunąć. Remodeluje sylwetkę i zmniejsza objętość ciała, powoduje drenaż limfatyczny usuwający nadmiar płynów, w połączeniu ze zdrowym odżywianiem powoduje rewelacyjne rezultaty w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

PUSH UP DLA BIUSTU I POŚLADKÓW STOP CELLULIT

Poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, ujędrnia, modeluje kształt biustu, pośladków i wpływa na zwiększenie ich objętości. Dodatkowym atutem zabiegu jest redukcja cellulitu

Piękne pośladki i biust dzięki sprawdzonej metodzie. Zabieg przywraca jędrność i elastyczność poprawia wygląd i daje efekt powiększenia. Niestety, ciało narażone jest na utratę jędrności przez menstruacje, ciąża, karmienie, wahania wagi, menopauza i procesy starzenia mają ogromny wpływ na wygląd skóry.

Specjalistyczny zabieg poprawiający kondycję i wygląd biustu, stymuluje delikatne tkanki do rewitalizacji i odnowy. Polecany przy pierwszych oznakach wiotczenia, po karmieniu piersią oraz gwałtownej utracie wagi.

Masaż ssący wykonywany jest za pomocą specjalnych nakładek, aparat delikatnie zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce, która oddziałuje pozytywnie na tkanki i mięśnie. Poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, ujędrnia, modeluje kształt biustu, pośladków i wpływa na zwiększenie ich objętości.

GIMNASTYKA PASYWNA-ELEKTROSTYMULACJA

WYSZCZUPLANIE / UJĘDRNIANIE / ZABIEGI NA CELLULIT

Zabiegi elektrostymulacji wykonywane na aparacie Ultratonic są określane, jako gimnastyka pasywna.

Aparat stosuje specyficzne, odmienne fale impulsów elektrycznych, które stymulują włókna mięśniowe poddane zabiegowi do skurczu podobnie jak przy wykonywaniu uciążliwych ćwiczeń na siłowni, jednak ćwiczenia te są przyjemniejsze.

Dzięki szczególnym impulsom następuje rozbicie trójglicerydów na glicerydy i wolne kwasy tłuszczowe, które są następnie spalane. Zabiegi stymulują spalanie tłuszczu, pomagają również usunąć nadmierną ilość wody i toksyn.

TERAPIE SKOJARZONE

Terapie skojarzone polegają na zastosowaniu szeregu metod i energii podczas jednego zabiegu.Zabiegi dostosowane są przez naszego terapeutę do potrzeby klienta. Takie połączenie maksymalizuje skuteczność, daje szybkie, spektakularne oraz długotrwałe efekty.