fbpx

Gimnastyka
i Fizykoterapia


W naszej ofercie zabiegi przeciwbólowe, przeciwzapalne, lecznicze UD , Prądy Tens,Interferencyjne ...

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup

Bóle pleców to choroba współczesnej cywilizacji. Dotyka wszystkich bez względu na wiek. Ból pleców może być wynikiem poważnych schorzeń, z reguły jednak są rezultatem zaniedbań. Leczenie ruchem, czyli kinezyterapia jest istotną składową leczenia i profilaktyki bólów krzyża. Jednym z elementów prawidłowej kinezyterapii jest dobór właściwych pozycji wyjściowych ćwiczeń.

Ćwiczenia dla osób z NTM (nietrzymanie moczu)

Gimnastyka to najczęściej zalecana forma wspomagająca leczenie NTM. Celem gimnastyki jest zapoznanie pacjentów z ćwiczeniami, które pomogą im uporać się z tym problemem. Są to zajęcia praktyczne, które mają wzmocnić mięśnie przepony moczowo-płciowej. Każdy uczestnik może także otrzymać zestaw ćwiczeń, które powinien powtarzać w domu. Należy pamiętać, że tylko systematyczne ćwiczenia przyniosą oczekiwany efekt.

Rehabilitacja

Rehabilitacja - kinezyterapia po rekonstrukcji ACL, po wszczepieniu endoprotezy,po udarze, złamaniach, skręceniach.

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Czas ciąży to okres, w którym często zmienia się samopoczucie. Razem wzmocnimy gorset mięśniowy przed porodem, dzięki czemu powrót do sprawności i wcześniejszej figury będzie szybszy.

Ćwiczenia po porodzie

Jeśli nie chcesz zostawiać w domu swojego maluszka, ćwicz razem z nim. Zajęcia obejmują zestaw ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, pośladków, kręgosłupa, ćwiczenia rozciągające, relaksacyjne, wzmacniające mięśnie dna miednicy.