fbpx

Dowiedz się
więcej o nas


Jesteśmy miejscem gdzie wiedza użyta jest dla człowieka

Kilka słów o nas

...czasem nie wiemy, czego szukamy, póki tego nie znajdziemy...Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo...
Chcemy żyć jak najdłużej i zawsze czuć się młodo i zdrowo, z tą myślą o nas wszystkich, kobietach i mężczyznach, stworzyliśmy miejsce, na Gdańskim Jasieniu, w którym każdy może zadbać o swoje ciało i zdrowie.
Jesteśmy miejscem gdzie wiedza użyta jest dla człowieka.
Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom, dobierzemy skutecznie zabiegi do indywidualnych potrzeb, co zapewni odniesienie sukcesu w osiągnięciu przez Państwa wyznaczonego celu.

Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Doradzimy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie osiągniętych rezultatów.

Wszystko to w połączeniu z najwyższej jakości, nowoczesnym sprzętem i przy wykorzystaniu naturalnych i ekologicznych kosmetyków.

Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i modelujące sylwetkę. Posiadamy Kosmetyczne HIFU ze specjalnymi głowicami do zabiegów na twarz i ciało. Posiadamy 15letnie doświadczenie co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność. "Sensowna pomoc działa długofalowo i zmienia coś więcej, niż tylko zewnętrzne okoliczności." W ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo zarówno zabiegi dzięki którym, można zrelaksować i poczuć się pięknym, jak również zabiegi, które uwolnią od bólu i zadbają o zdrowie. Nasz Salon specjalizuje się w zabiegach odmładzających i modelujących ciało, polecamy szczególnie NOWOŚĆ technologię HIFU, LIPODERMOLOGIE, której skutecznie dobrane parametry poprawiają mankamenty każdej sylwetki. Do regeneracji organizmu polecamy masaże lecznicze, które z fizykoterapią przyczyniają się do zwalczenia dolegliwości bólowych i poprawy kondycji Państwa zdrowia. Dla zmęczonych i zestresowanych klientów mamy do wyborumasaże relaksacyjne z gorącymi olejkami np. z olejkiem sosny.Posiadamy nowoczesne bezinwazyjne oraz bezpieczne przede wszystkim metody zabiegowe.W ofercie również znajdą Państwo zabiegi na twarz odmładzające, oczyszczające, łagodzące.Właściwa pielęgnacja skóry twarzy przywróci i utrzyma jej naturalne piękno. Zapraszamy do nas. 665 411 609.

To wszystko otrzymają Państwo w Salonie Lady Beauty dzięki praktyce, zdobytej przez 12 lat, pracy z różnymi problemami zdrowotnymi klientów.

Długoletnie doświadczenie pozwala na zastosowanie indywidualnych metod dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości,zapraszamy do kontaktu.